nauka pływania zajęcia z pływania szkoła pływania
Flipper Flipper Flipper Flipper
 

Ski & Snowboard Camp Poronin 18.01 - 25.01.2020

PORONIN Piękna panorama Tatr oraz czyste, górskie powietrze sprawiły iż właśnie to miejsce wybraliśmy na zimowy wypoczynek dla Państwa pociech. Atrakcyjności dodaje bliskość wyciągów SkiSuche, Małego Cichego oraz Bukowiny Tatrzańskiej czyli miejsc o zróżnicowanej infrastrukturze zarówno dla zupełnie początkujących jak i zaawansowanych miłośników białego szaleństwa.

Zakwaterowanie:

Komfortowy Ośrodek Wypoczynkowy Limba Grand Resort *** w którym do dyspozycji mamy: 3,4,5-cio osobowe pokoje z łazienką i TV, basen, saunę, jacuzzi, saunę suchą i parową, bilard, grill szałas, ping pong, strefę komputerową, Wi-Fi , salę do zajęć tanecznych z lustrami lub ćwiczeń ogólnorozwojowych.
obozy

SZKOLENIE NARCIARSKO-SNOWBOARDOWE

Zajęcia nauki jazdy na nartach i snowboardzie 6 godzin dziennie na słowackich i polskich kompleksach sportów zimowych tj. Bania SKI and Fun, Kaniówka, Jurgów, Bachledowa Dolina, Czarna Góra poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy PZN i PZS.
obozy
(czas zajęć na stoku uzależniony od warunków pogodowych)
Program narciarski:
Początkujący – dzieci i młodzież rozpoczynający przygodę z nartami : zapoznanie się ze sprzętem, kodeks narciarski , upadanie, wstawanie i techniki poruszania się. Nauka podstawowych elementów jazdy na nartach i korzystania z wyciągów.
» Średniozaawansowany – dzieci i młodzież doskonalące technikę jazdy na nartach swobodnie poruszające się po stokach i nartostradach: eliminacja błędów sylwetki, cyfrowe rejestrowanie zajęć na stoku wraz z wieczorną analizą nagrań i korektą błędów, jazda na krawędziach, elementy jazdy carvingowej.
» Zaawansowany – jazda sportowa, zajęcia z Freestyle: ślizgi, skoki, triki, przygotowanie do egzaminów na stopnie instruktorskie PZN.
Program Snowboardowy:
» Początkujący - dzieci i młodzież rozpoczynający przygodę ze snowboardem: zapoznanie się ze sprzętem, kodeks snowboardowy, upadanie wstawanie, właściwa pozycja i techniki poruszania się na desce w różnych kierunkach . Nauka podstawowych elementów techniki jazdy na snowboardzie, korzystanie z wyciągów.
» Średniozaawansowany - dzieci i młodzież doskonalące techniki jazdy na snowboardzie, swobodnie poruszające się po stokach i nartostradach: eliminacja błędów sylwetki, cyfrowe rejestrowanie zajęć na stoku wraz z wieczorną analizą nagrań i korektą błędów, jazda w różnych formach terenu, podstawowe elementy jazdy freestylowej.
» Zaawansowany – zajęcia z Freestyle: ollie, tailweelie, noseweelie, skok 180, FS i BS w czasie jazdy, naseroll, tailroll, skok z grabem, 50/50 board sidle oraz inne techniki Freestyle
» Konkurs trików
» Możliwość uzyskania stopni i klas snowboardowych PZS (opłata dodatkowa po konsultacji z rodzicem).

WYŻYWIENIE

śniadania, lunch pakiet na stok, obiadokolacja. Wszystkie posiłki w formie bardzo urozmaiconego bufetu szwedzkiego, do dyspozycji uczestników przez cały dzień napoje i przekąski.

TRANSPORT

autokar klasy Lux , pozostający na miejscu do dyspozycji grupy (autokar wyposażony w łańcuchy przeciwśnieżne, TV, toaleta).

Bogaty program rekreacyjny

» Gorące źródła - pobyt w kompleksie basenów termalnych pod opieką wszystkich instruktorów.
» Zajęcia z nauki pływania oraz relaks na krytym hotelowym basenie z saunami i jacuzzi
» Wizyta w sercu Tatr- „Krupówki, czyli oscypek i ciupaga”
» Biała integracja czyli zajęcia sportowe na śniegu
- bitwa na śnieżki, rzeźby ze śniegu, kto zjadł więcej na posiłkach – czyli śnieżne przeciąganie liny oraz inne gry i zabawy w białym puchu dostarczające dużo emocji i radości uczestnikom
obozy

CENA

1590 zł + Skipass*
Zaliczka w kwocie 590 zł dw dniu rezerwacji.
Dopłata w kwocie 1000 zł do dnia 10.XII.2019r
Alior Bank 28 2490 0005 0000 4530 1431 5808
* Dzieci w wieku do 10–go roku życia: 110 Euro, Junior 11 – 15 lat: 120 Euro, Dorośli od 16 do 64 lat: 130 Euro. 5 cio dniowy skipass obejmujący stoki i nartostrady oraz lodowiska na terenie Polski i Słowacji oraz wstęp do parku wodnego (wpłata za skipassy pobierana będzie na zbiórce w dniu wyjazdu wraz z dowodem osobistym lub paszportem i kartą EKUZ)

CENA ZAWIERA

transport autokarem, zakwaterowanie z wyżywieniem w luksusowym hotelu, ubezpieczenie NNW, bilety wstępów do atrakcji przewidzianych w programie, wykwalifikowaną kadrę opiekuńczo wychowawczą, instruktorów narciarstwa i snowboardu, ratownika, podatek vat.
Z powodu ograniczonej ilości miejsc prosimy o szybką rezerwację .

Szczegółowe informacje i zapisy

Rafał Matusiak tel. : +48 605-099-847
e-mail : r.matusiak@wakacjezesportem.eu

Bezpieczne i pełne atrakcji Ferie Zimowe 2020
Tylko z Fun Camp Sport !!!

Dokumenty do pobrania:
Warunki-uczestnictwa-w-imprezach-turystycznych-z-Fun-Camp-Sport.pdf
Regulamin-obozow-Fun-Camp-Sport.pdf
Zgody-RODO.pdf
Klauzula-informacyjna-RODO.docx.pdf

 
black 10 line