nauka pływania dla szkół nauka pływania dla przedszkoli nauka pływania
Flipper Flipper Flipper Flipper
 

Nauka pływania dla szkół i przedszkoli - instruktorzy

Rafał Matusiak

instruktor pływania Michał MichalakAbsolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, specjalizacja trener pływania.
Właściciel i założyciel Akademii Filpper. Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor piłki siatkowej, koszykowej, ręcznej i nożnej, tenisa ziemnego oraz sportów wodnych. Trener personalny z 20-to letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w każdym wieku. Trener personalny dla dorosłych, instruktor WOPR, szkoleniowiec.
Twórca efektywnej metody nauki pływania circle swim.
Właściciel firmy Fun Camp Sport organizatora multisportowych obozów letnich i zimowych dla dzieci i młodzieży

Sławomir Matusiak

instruktor pływania Michał MichalakWieloletni, doświadczony instruktor pływania. Instruktor WOPR . Koordynator szkoleń instruktorskich, specjalizujący się w prowadzeniu zajęć indywidualnych zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Najstarszy stażem w Akademii Flipper, ulubieniec dzieci zwany przez swych podopiecznych "Panem Wielorybem"...

Marcin Stasiak

instruktor pływania Michał MichalakInstruktor pływania, trener osobisty, wychowawca kolonijny i sportowy na obozach Fun Camp Sport, ratownik WOPR oraz certyfikowany ratownik w zakresie KPP. 7-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z nauki pływania dla dzieci (od 4 roku życia), młodzieży i dorosłych w stopniu początkującym i średniozaawansowanym. Specjalista w doskonaleniu technik pływania. Prowadzi zajęcia z korektywy postawy ciała oraz zajęcia dla dzieci wymagających szczególnego podejścia (w tym dzieci z autyzmem).

Michał Michalak

instruktor pływania Michał MichalakAbsolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, instruktor pływania, ratownik WOPR. Świetnie przygotowany metodycznie do pracy z małymi dziećmi, posiadacz certyfikatu z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Jego specjalnością jest nauka pływania dla szkół i nauka pływania dla przedszkoli oraz zajęcie indywidualne. Opiekun i instruktor sportowy na obozach Fan Camp Sport.

Laura Krzesińska

instruktor pływania Michał MichalakInstruktor pływania z 6-cio letnim stażem, specjalizacja z zajęć odchudzających dla kobiet oraz doskonalenia pływania dzieci i dorosłych.
Ratownik WOPR, od zawsze związana ze sportem zawodniczka klubu Towarzystwo Pływackie Olimpijczyk.
Studentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Łódzkim, uzależniona od sportu i zdrowego trybu życia. Wielbicielka wszelkich nowinek w świecie sportu i dietetyki.
Triathlon i pływanie open water to jej pasja.
Nauka pływania dla szkół i nauka pływania dla przedszkoli to nasza specjalność!
 
black 10 line