nauka pływania zajęcia z pływania szkoła pływania
Flipper Flipper Flipper Flipper
 

Ski & Snowboard Camp Poronin 16.02 - 23.02.2019

PORONIN Piękna panorama Tatr oraz czyste, górskie powietrze sprawiły iż właśnie to miejsce wybraliśmy na zimowy wypoczynek dla Państwa pociech. Atrakcyjności dodaje bliskość wyciągów SkiSuche, Małego Cichego oraz Bukowiny Tatrzańskiej czyli miejsc o zróżnicowanej infrastrukturze zarówno dla zupełnie początkujących jak i zaawansowanych miłośników białego szaleństwa.

Zakwaterowanie:

Komfortowy Ośrodek Wypoczynkowy Limba Grand Resort *** w którym do dyspozycji mamy: 3,4,5-cio osobowe pokoje z łazienką i TV, basen, saunę, jacuzzi, saunę suchą i parową, bilard, grill szałas, ping pong, strefę komputerową, Wi-Fi , salę do zajęć tanecznych z lustrami lub ćwiczeń ogólnorozwojowych.
obozy

SZKOLENIE NARCIARSKO-SNOWBOARDOWE

Zajęcia nauki jazdy na nartach i snowboardzie 6 godzin dziennie na słowackich i polskich kompleksach sportów zimowych tj. Bania SKI and Fun, Kaniówka, Jurgów, Bachledowa Dolina, Czarna Góra poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy PZN i PZS.
obozy
Podział grupy narciarskiej i snowboardowej na trzy poziomy wg stopnia zaawansowania.
Program narciarski:
Początkujący – dzieci i młodzież rozpoczynający przygodę z nartami : zapoznanie się ze sprzętem, kodeks narciarski , upadanie, wstawanie i techniki poruszania się. Nauka podstawowych elementów jazdy na nartach.
» Średniozaawansowany – dzieci i młodzież doskonalące technikę jazdy na nartach swobodnie poruszające się po stokach i nartostradach: eliminacja błędów sylwetki, cyfrowe rejestrowanie zajęć na stoku wraz z wieczorną analizą nagrań i korektą błędów, jazda na krawędziach, elementy jazdy carvingowej.
» Zaawansowany – jazda sportowa, jazda na tyczkach, zajęcia z Freestyle: ślizgi, skoki, triki, przygotowanie do egzaminu na demonstratora PZN.
Program Snowboardowy:
» Początkujący - dzieci i młodzież rozpoczynający przygodę ze snowboardem: zapoznanie się ze sprzętem, kodeks snowboardowy, upadanie wstawanie, właściwa pozycja i techniki poruszania się na desce w różnych kierunkach . Nauka podstawowych elementów techniki jazdy na snowboardzie.
» Średniozaawansowany - dzieci i młodzież doskonalące techniki jazdy na snowboardzie, swobodnie poruszające się po stokach i nartostradach: eliminacja błędów sylwetki, cyfrowe rejestrowanie zajęć na stoku wraz z wieczorną analizą nagrań i korektą błędów, jazda w różnych formach terenu, podstawowe elementy jazdy freestylowej.
» Zaawansowany – zajęcia z Freestyle: ollie, tailweelie, noseweelie, skok 180, FS i BS w czasie jazdy, naseroll, tailroll, skok z grabem, 50/50 board sidle oraz inne techniki Freestyle
» Konkurs trików
» Możliwość uzyskania stopni i klas snowboardowych PZS.

WYŻYWIENIE

śniadania, lunch pakiet na stok, obiadokolacja. Wszystkie posiłki w formie urozmaiconego bufetu szwedzkiego .

TRANSPORT

autokar klasy Lux , pozostający na miejscu do dyspozycji grupy ( autokar wyposażony w łańcuchy przeciwśnieżne, TV, toaleta, ).

Bogaty program rekreacyjny

» Gorące źródła - pobyt w kompleksie basenów termalnych pod opieką wszystkich instruktorów.
» Relaks na krytym hotelowym basenie z saunami i jacuzzi
» Wizyta w sercu Tatr- „Krupówki, czyli oscypek i ciupaga”
» Biała integracja czyli zajęcia sportowe na śniegu
- bitwa na śnieżki , rzeźby ze śniegu, kto zjadł więcej na posiłkach – czyli śnieżne przeciąganie liny oraz inne gry i zabawy w białym puchu dostarczające dużo emocji i radości uczestnikom
obozy

CENA

1460 zł + Skipass*
Zaliczka w kwocie 460 zł dw dniu rezerwacji.
Dopłata w kwocie 1000 zł do dnia 15.XII.2017r
Alior Bank 92 2490 0005 0000 4000 7379 4433
* Dzieci w wieku do 10–go roku życia: 100 Euro, dzieci 10 – 15 lat: 120 Euro, młodzież powyżej 15 roku życia i dorośli: 130 Euro. 5 cio dniowy skipass obejmujący stoki i nartostrady oraz lodowiska na terenie Polski i Słowacji oraz wstęp do parku wodnego (wpłata za skipassy pobierana będzie na zbiórce w dniu wyjazdu wraz z dowodem osobistym lub paszportem i kartą EKUZ)

CENA ZAWIERA

transport autokarem, zakwaterowanie z wyżywieniem, ubezpieczenie NNW, bilety wstępów do atrakcji przewidzianych w programie, wykwalifikowaną kadrę – kierownika, instruktorów narciarstwa i snowboardu, ratownika, podatek vat.
Dla najmłodszych uczestników możliwość zakwaterowania w pokoju z rodzicem
Z powodu ograniczonej ilości miejsc prosimy o szybką rezerwację

Szczegółowe informacje i zapisy

Rafał Matusiak tel. : +48 605-099-847
e-mail : r.matusiak@wakacjezesportem.eu

Bezpieczne obozy pełne atrakcji i uśmiechu tylko
z Fun Camp Sport
Pakuj plecak lub walizkę , smaruj narty lub snowboard
czekamy właśnie na Ciebie !!!!!!!!!!!

Dokumenty do pobrania:
Umowa-zgloszenie-Poronin-2019.pdf
Karta-Kwalifikacji-Poronin-2019.docx
Warunki-uczestnictwa-w-imprezach-turystycznych-z-Fun-Camp-Sport.pdf
Regulamin-obozow-Fun-Camp-Sport.pdf
Zgody-RODO.pdf
Klauzula-informacyjna-RODO.docx.pdf

 
black 10 line